Çağrı Merkezi: 0 212 520 77 31

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

 

Kargo Hakkında

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra aynı gün 14.30 a kadar kargoya verilir. Kargoya verildiği anda sms bilgilendirimesi tarafımızca yapılır.

Kaç günde elime ulaşır?

Siparişiniz bulunduğunuz şehire göre kargoya verildikten sonra, 1-3 iş günü içerisinde size ulaşacaktır.

Siparişimi taşıyan kargo görevlisi, taşıdığı paketin içeriğini biliyor mu?

Hayır. Sitemizde gizli kargo ve gizli paket uygulaması yapılır. Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir. Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz. Böylece kargo firması ve yetkilileri dahil kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır.
 
 
 

Ödeme Hakkında

Hangi yollarla ödeme seçenekleri sunuyorsunuz?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde dört farklı yolla ödeme seçeneği sunuyoruz. Banka yoluyla havale/EFT, internetten kredi kartı ile ödeme, kargo şubesinde ya da kapıda nakit veya kredi kartı ile tek çekim ödeme ile PayPal yoluyla ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kredi kartına kaç taksit yapıyorsunuz?

Bonus kartlarına peşin fiyatına 3 taksit, veya 6 veya 12 taksit imkanı.

Kapıda ödemelerde kredi kartı geçer mi?

This is Kargo şubesinde veya teslimat adresinde ödemek isterseniz Kredi Kartı geçerlidir. - Kapıda nakit veya Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
 
 
 

Ürünler Hakkında

Sitenizden yaptığım alışverişin gizliliğine ne derece güvenebilirim?

sistinaicgiyim.net olarak, kullanıcılarımızın bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için ilk sırada geliyor. Web sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız bilgiler tamamen gizli tutulacak, siparişleriniz ise tamamen nötr paketler içerisinde size teslim edilecektir.

Adres vermek istemiyorum. Nasıl alışveriş yapabilirim?

Adres vermeden satın alabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın kargodan teslim alabilirsiniz. Bize sadece Şehir, Mahalle ve irtibat telefonu detaylarınızı vermeniz yeterli olacaktır. Bütün siparişler gizli paketlerde gönderilir.

Kredi kartı ile ödeme yaparsam ekstremde sistinaicgiyim.net yazacak mı?

Hayır.Sistinaicgiyim.net bir Vızvız Tekstil kuruluşudur. Yaptığınız tüm alışverişlerde faturanız ya da ekstreniz üzerinde Vızvız tekstil sanayi ve Limited şirketi bilgisi ve kişisel bakım ürünü ya da giyim ve aksesuarı ibaresi yer alır. Böylece ürünlerin içeriği gizli tutulur.